Ordförande
Elham Sheikhan

~ Började döma 2021
~ Jobbar som kirurg på Sahlgrenska
~ Älskar att spela piano

ordforande@gifdk.se

Vice ordförande
Soroush Mahmoudi

~ Började döma 2019
~ Revisor på KPMG
~ Favoritsport efter fotboll: golf

viceordforande@gifdk.se

Kassör
Roni Mezo
kassor@gifdk.se

BILD PRESENTERAS INOM KORT

 

Styrelseledamot
Ina Landin
ina.landin@gifdk.se

 

Styrelseledamot
Tina Bertlin
tina.bertlin@gifdk.se

 

Styrelsesuppleant
Ville Larsson
ville.larsson@gifdk.se

 

Styrelsesuppleant
Arvid Carlund
arvid.carlund@gifdk.se

Robin-small

Revisor
Robin Wilde
robin.wilde@gifdk.se

nopic
Revisorsuppleant
Linda Lindskog

 nopic

Revisor
Dimitrios Merkouris
dimitrios.merkouris@gifdk.se

nopic

Valberedning (Sammankallande)
Daniel Åhman
valberedningen@gifdk.se

nopic

Valberedning (suppleant)
Peter Johansson
valberedningen@gifdk.se

nopic
Valberedning (Suppleant)
Abdinaser Bashir